GRATIS levering vanaf €100.
Levering via GLS, DPD of Bpost.
Meer dan 10.000 artikelen en 100 MERKEN
Iets niet gevonden? Contacteer ons
Vragen? Bel ons op +32 (0)9 388 66 46 
of via mail
D-Link DEM-211 SFP (mini-GBIC) transceiver module
Merk: D-Link vpn : DEM-211
D-Link DEM-211 SFP (mini-GBIC) transceiver module
€ 99,00
Onbekende levertermijn ! Contacteer ons voor meer info.
Contacteer ons voor een levertermijn
Gratis verzending vanaf € 100
Minder Meer
Specificaties

Algemeen

Laatste stuks Nee
Subcategorie Diverse Netwerktoebehoren
Merk D-Link
VPN DEM-211
EAN 0790069298127, 790069298127

Prijs

Prijs € 99,00

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s

Performance

Maximaal bereik 2000 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent

Certificaten

Veiligheid FDA/CDRH, TUV, UL
Certificering RoHS

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 100Base-FX
Stroomvoorziening 3.3V
Aansluiting(en) LC
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Formaat Plug-in
Fiber type 62.5/125 µm
Elektromagnetische emissie FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI
Power budget 13 dB
Overtuigd?

Winkel

Maandag 13u30 - 18u30
Di tot vrij 10u00 - 18u30
Zaterdag 10u00 - 17u00

Kortrijksesteenweg 875
B-9000 Gent
09 / 388 66 46

Betaal bij ons veilig met

Webdesign